02/33872835

kontakty, pobočky Pon-Pia 9:00-17:00

Fakultatívne výlety

FAKULTATÍVNE VÝLETY

Alanya 

Prehliadka historických pamätihodností mesta spojená s návštevou centra s nespočetným množstvom reštaurácií, obchodov s výrobkami z kože a zlata a suvenírmi.

Side 

Nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st. Možnosť výhodných nákupov výrobkov z kože a zlata.

Lodný výlet 

Plavba pozdĺž pobrežia, pri ktorej si vychutnáte nádhernú prírodu, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návštevu jaskyne. Počas plavby je servírovaný obed a nealkoholické nápoje.

Side, Aspendos 

Späť do minulosti sa vrátite pri návšteve antického mesta Side s nádhernými historickými pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale 

Dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertinové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu a amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte ako sa získava hodváb a ručné tkanie kobercov. Počas výletu je zaistená polpenzia.

Turecký večer 

Večer plný zábavy počas orientálnej show s brušnými tanečnicami a miestnym folklórom, výborná večera, neobmedzená konzumácia miestnych nápojov.

Rafting 

Ak si chcete užiť zábavu i vzrušenie, tento výlet je určený presne pre Vás. Vybavenie pre plavbu Vám bude zapožičané, počas výletu je servírovaný obed.

Jeep Safari 

Dobrodružný výlet za poznaním krás vnútrozemia Turecka. Prejdete lesnatou krajinou a dostanete sa až ku skrytým zátokám, v ktorých sa môžete vykúpať. Počas výletu je zaistený obed.

Aquapark 

Celodenná zábava pre deti i dospelých vrátane obeda s jedným nápojom.

18.09.2019 17:39 | Zľavy až do 68%
18.09.2019 14:50 | Zľavy až do 87%
13.09.2019 10:54 | Zľavy až do 5%
všetky Last Minute správy >>