02/33872835

kontakty, pobočky Pon-Pia 9:00-19:00

Fakultatívne výlety

PATTAYA

Korálový ostrov Koh Larn

Výlet na krásne piesočnaté pláže ostrova Koh Larn. Z Pattaye odjazd loďou, plavba trvá asi hodinu. Na ostrove budete mať voľno na oddych, kúpanie a slnenie na pláži. Celodenný výlet s obedom.

Koh Samet

Ďalšia z ponuky výletov na pláže. Z Pattaye asi hodinový transfer do prístavu a odtiaľ odjazd loďou. Na Koh Sametu voľno alebo možnosť šnorchlovania. Celodenný výlet s obedom.

Nong Nooch Village

Poldenný výlet do asi 20 minút vzdialenej tropickej záhrady, kde môžete obdivovať orchideye, vyfotiť sa s exotickými zvieratami, zhliadnuť tradičné thajské vystúpenie tanečníkov a výcvik slonov.

Krokodília farma

Návšteva krokodílej farmy. Poldenný výlet.

Slonia dedina

Návšteva slonej dediny – výcvik a predvádzanie schopností slonov. Poldenný výlet.

Výlet do Bangkoku

Výlet do Bangkoku za najzaujímavejšími pamiatkami. Navštívite chrám Wat Traimit s prekrásnou sochou Budhu z rýdzeho zlata, prechádzka komplexom Wat Po, prehliadka kráľovského paláca, chrám Wat Arun. Návrat do Pattaye vo večerných hodinách. Celodenný výlet s obedom.

Výlet k rieke Kwai

Skoro ráno odjazd k preslávenému mostu na rieke Kwai. Prehliadka bojového múzea, cintorína. Krátka vychádzka lokálkou po železnici smrti s úchvatnou vyhliadkou na krajinu. Celodenný výlet s obedom.

PHUKET

Phang Nga Bay a ostrov Jamesa Bonda

Výlet do oblasti Krabi, ktorá vás uchváti nádhernými scenériami. Loďou sa budete plaviť nielen oblasťou mangovníkov, ale tiež navštívite ostrov, kde sa natáčal James Bond. Budete mať možnosť vychutnať obed v moslimskej rybárskej dedine. Návrat do hotela v neskorých popoludňajších hodinách. Celodenný výlet s obedom.

Súostrovie Phi Phi

Odjazd z Phuketu loďou na Phi Phi, jedno z najkrajších súostroví v Ázii. Zastávka na menšom z ostrovov Phi Phi Ley, kde sa natáčal slávny fi lm Pláž. Zastávka na kúpanie. Pokračovanie na väčší z ostrovov Phi Phi Don, zastávka pri pláži, obed a voľno na kúpanie. Cestou zastávky na šnorchlovanie. Celodenný výlet s obedom.

Phuket Fantasea

Večerný výlet – kultúrne predstavenie s ukážkami thajského tanečného umenia. Výlet vrátane večere.

Ďalšie výlety: sloní trekking, výlety na kajaku, trekkingy v džungli, návšteva mesta Phuket.

KOH SAMUI

Ang Thong Marine Park

Výlet loďou na ostrovy Kho Ang Thong a Mae Kho. Cestou zastávky na šnorchlovanie a potápanie. Celodenný výlet s obedom. Koh Thao a Koh Nang Yuan Tour Výlet na ostrov Koh Thao Island, ktorý je známy svojimi nádhernými koralmi. Zastávka na šnorchlovanie a potápanie. Celodenný výlet s obedom.

Okruh ostrovom Samui

Výlet po krásach ostrova Samui, prehliadka Chawengu, Lamai, vodopádov Muang, rybárskej dediny, zastávka pri chráme Big Budha. Pri návrate návšteva kokosovej plantáže a ukážka práce opíc, ktoré pomáhajú pri zbere orechov. Poldenný výlet.

Koh Thao a Koh Nang Yuan Tour

Výlet na ostrov Koh Thao Island, ktorý je známy svojimi nádhernými koralmi. Zastávka na šnorchlovanie a potápanie. Celodenný výlet s obedom.