• USA USA

New York - Big Apple

Úvod

New York – hlavné mesto sveta. „BIG APPLE“, ako ho nazývajú Newyorčania, skrýva jedinečné múzeá, mimoriadne príležitosti na nákupy a atmosféru, ktorá Vás pohltí. V jednotlivých štvrtiach mesta sa miešajú kultúry celého sveta. Ikonické mrakodrapy, Socha Slobody, a nikdy neutíchajúci nočný život. Šťavnaté jablko, do ktorého sa schuti zahryzneme!

Ubytovanie

Ubytovanie v 4* hoteli, orientačne RIU Plaza Manhattan New York Time Square, ktorý ponúka komfort pre Váš pobyt v srdci New Yorku.

Stravovanie

V cene sú zahrnuté raňajky, ktoré Vás posilnia na deň plný objavovania.

Doprava

Služba zahŕňa leteckú dopravu z Viedne, s prestupom a letiskovými poplatkami.

Pobyt a program

  • 1. deň: Odlet z Viedne do New Yorku a transfer do hotela. Prehliadka podľa časových možností.
  • 2. deň: Prehliadka známych mrakodrapov, ako Flatiron Building a Empire State Building, a tiež prechádzka po Central Parku.
  • 3. deň: Návšteva Sochy Slobody a Ellis Island, a prehliadka Manhattan, vrátane Wall Street a Ground Zero.
  • 4. deň: Objavovanie známych štvrtí ako China Town a Little Italy, SoHo a Greenwich Village. V priebehu silvestrovského termínu možnosť osláviť Nový rok na Times Square.
  • 5. deň: Možnosti návštevy galérií, múzeí alebo nákupov v známych obchodných domoch, ako Macy’s a Bloomingdale’s.
  • 6. deň: Check-out z hotela, individuálny program a transfer na letisko.
  • 7. deň: Prílet do Viedne.

Ďalší popis

Trvanie:
od
do
nocí
Doprava:

Načítavam termíny...
Osoba na zákl. lôžku
2 776,32 €
5 552,64 €
Letenka VIE - JFK
0,00 €
0,00 €
Letenka JFK - VIE
0,00 €
0,00 €
ESTA formulár
49,00 €
0,00 €
Komplexné cestovné poistenie KOMFORT  Info
45,50 €
0,00 €
Komplexné cestovné poistenie PLUS  Info
56,00 €
0,00 €
Asistencia k motorovému vozidlu do 1500 eur
18,20 €
0,00 €

Cena spolu
5 552,64

Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky

Kód zájazdu XU8SGX
  • 15.2. - 21.2.2026 (7 dní / 5 nocí)
  • letecky z Viedeň
  • raňajky
  • 2 dospelí
  • Dvojlôžková izba
2 776,32
7 712,00
-28% Ušetríte 2160 €

5 552,64