Hotel Saadiyat Rotana Resort & Villas, ktorý sa nachádza v Abú Zabí na ostrove Saadiyat, leží priamo deväť kilometrov dlhé ničím nedotknuté biele piesočnaté pláže. Pripravené sú pre vás kulinárske zážitky v piatich hotelových reštauráciách a osviežujúci drink si môžete vychutnať pri bazéne alebo na pláži. Večer odporúčame navštíviť strešnú reštauráciu odkiaľ je krásny výhľad do okolia a poteší zaiste aj čerstvo namiešané koktaily. Hotel je skvelou voľbou pre všetky vekové kategórie
pláže: 0 mu pláže letisko: Letisko Dubaj (DXB) 144 km Letisko Dubaj Al Maktoum (DWC) 106 km Letisko Abu Dhabi 30 km Letisko Ras Al Khaimah 236 km centráum: 17 km nákupné možnosti: 0 mv mieste
Guest dvojlôžková izba, Balkón kúpeľňa/WC (sušič vlasov) klimatizácia TV/sat. telefón trezor set na prípravu kávy a čaju minibar balkón s výhľadom do záhrady alebo do rezortu 40m2 Ostatné typy izieb (pokiaľ nie je uvedené inak, majú izby vyššie uvedené vybavenie) Dvojposteľová izba, výhľad záhrada, terasa: výhľad do záhrady, terasa Dvojlôžková izba, výhľad mora, balkón: výhľad na more, balkón Rodinná izba: Dve prepojené izby, jedna posteľ veľkosti king a dve postele typu Twin, balkón, výhľad do záhrady alebo rezortu Pri všetkých dvojposteľových izbách platí, že na izbe je možná iba jedna prístelka, v prípade obsadenosti 2+1 dieťa nemá nárok na prístelku, v prípade obsadenosti 2+2 má jedno dieťa prístelku, druhé dieťa posteľ s rodičmi.
vstupná hala s recepciou hlavná reštaurácia 4 reštaurácie a la carte (talianska, britsko-americká, gril a strešné) lobby bar snack bar bar pri bazéne a pláži Wi-Fi (zdarma) SPA centrum detský klub (pre deti od 4 do 12 rokov) 2 tenisové kurty bazén (lehátka, slnečníky a osušky zadarmo) fitness konferenčná miestnosť obchod so suvenírmi SPA centrum salón krásy barber shop bankomat
piesočnatá lehátka, slnečníky a osušky zadarmo
fitness minigolf 2 tenisové kurty
SPA centrum
Raňajky Raňajky formou bufetu Polpenzia Dine Around Raňajky formou bufetu a večere formou bufetu alebo menu Voda alebo nealkoholický nápoj All Inclusive Dine Around Raňajky, obed a večera formou bufetu Možnosť obedu a večere va la carte reštauráciách (talianska, britská a americká, gril, latinskoamerická), nutná rezervácia najneskôr 24 hodiny vopred Ľahký snack je podávaný v bare pri bazéne počas dňa do západu slnka Vybrané alkoholické nápoje sú podávané v časoch 10:00 - 02:00 (po 23:00 iba v Hamiltons bare) Vybrané nealkoholické nápoje sú podávané v časoch 08:00–02:00 hod.
5 hviezdičiek
Rozsah a kvalita uvedených služieb a aktivít môže byť ovplyvnená zavedením prípadných hygienických či protiepidemických opatrení v danej destinácii.
Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky.