Letovisko Sa Coma sa nachádza na východnom pobreží ostrova, južne od Calla Millor. Tieto dve strediská delí od seba len polostrov Punta de n´Amer, dnes prírodná rezervácia, na ktorej sa týči zrúcanina strážnej veže postavenej v 17. storočí. Sa Coma je jedno z najkrajších letovísk na ostrove. Pozdĺž 1 km dlhej pláže sa tiahne pešia promenáda, ktorá je čiastočne tienená palmami a píniami.
Tento moderný a svieži hotel Ibersol Siurell sa nachádza na začiatku vyhľadávaného letoviska Sa Coma, ktoré je známe svojom plážou s bielym pieskom. Hotel prešiel nedávno rekonštrukciou. Vzdialenosti pláž 130 m, centrum 500 m, nákupné možnosti 200 m, letisko 75 km,
Typy izieb: dvojlôžkové suity, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek, dvojlôžkové suity bočne orientované na morskú stranu, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek, dvojlôžkové suity Deluxe, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek, jednolôžkové suity, Vybavenie izieb: TV/SAT, WiFi, klimatizácia, minichladnička, trezor (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, balkón alebo terasa, detská postieľka na vyžiadanie (zdarma), Vybavenie hotela: vstupná hala s recepciou, WiFi (zdarma), TV kútik, reštaurácia, bar pri bazéne, vonkajší bazén pre dospelých a bazén pre deti, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma), SPA, vnútorný bazén, posilňovňa, masáže (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut a bicyklov (za poplatok), čistiareň (za poplatok), o vhodnosti pre imobilných klientov sa prosím informujte v CK,
all inclusive, raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, nealkoholické nápoje, voda, káva, čaj, pivo a víno na miestach a časoch stanovaných hotelom, Služby all inclusive, otváracie časy a prevádzka stravovacích služieb môžu počas sezóny podliehať menším zmenám.
dlhá, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok),
večerný animačný program, detský klub, destké ihrisko, posilňovňa, herňa, golfové ihrisko v okolí (za poplatok), aquapark v okolí (za poplatok), vodné športy na pláži (za poplatok),
letecky Bratislava, Košice, trvanie letu 2 hod. 30 min, transfer cca 60 min,
Popisný text z ponuky CK FIFO, aktualizované 17.11.2025
Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky.
03.06. - 10.06.2026
7 nocí / all inclusive
19.09. - 26.09.2026
7 nocí / all inclusive