Najkrajšie adventné trhy v Nemecku

Úvod

Vzduchom sa nesie vôňa vareného vínka, medovníkov a domácich špecialít. Predvianočné obdobie v Nemecku je nezabudnuteľné, s krásnymi adventnými trhmi v Drážďanoch, Kolíne nad Rýnom a Norimbergu. Nebudú chýbať ani rozprávkový Popoluškin zámok v Moritzburgu, palác Zwinger a historické mesto Aachen.

Ubytovanie

Ubytovanie je zabezpečené v hoteloch s 3* kategóriou, medzi ktoré patrí Ramada by Wyndham, Pentahotel Leipzig, Plaza Premium Hotel v Lipsku, Arvena Park v Kolíne a hotely v Norimbergu.

Program zájazdu

  • 1. deň: Po odchode z Bratislavy cez Rakúsko sa popoludní dostaneme do Drážďan, kde nás čaká prehliadka centra a návšteva mliekarne Pfunds Molkerei. Na štyroch slávnych vianočných trhoch ochutnáme rôzne dobroty.
  • 2. deň: Návšteva paláca Zwinger a Popoluškinho zámku v Moritzburgu. Presunieme sa do Lipska, kde zažijeme atmosféru adventných trhov a obdivujeme najväčší adventný kalendár na svete.
  • 3. deň: Prehliadka historického Aachenu a jeho Mestskej radnice. Navštívime najväčšie vianočné trhy v Kolíne nad Rýnom a zakončíme deň v Dortmunde na druhých najväčších trhoch v Nemecku.
  • 4. deň: Navštívime Signal Iduna Park, najväčší futbalový štadión v Nemecku, a pokračujeme do Norimbergu na prehliadku vianočných trhov.
  • 5. deň: Po raňajkách prehliadka Múzea glóbusov, Norimberského hradu a budovy Norimberského procesu. Na obed odchod späť na Slovensko.

Stravovanie

V rámci pobytu sú zahrnuté raňajky, ktoré poskytnú dostatok energie na objavovanie slovenských a nemeckých tradícií.

Trvanie:
od
do
nocí
Doprava:

Načítavam termíny...
Osoba na zákl. lôžku
519,00 €
1 038,00 €
Jízdenka BA -
0,00 €
0,00 €
Jízdenka - BA
0,00 €
0,00 €
Miestenka BA -TAM
5,00 €
0,00 €
Miestenka - BA Späť
5,00 €
0,00 €
Komplexné cestovné poistenie KOMFORT  Info
22,00 €
0,00 €
Komplexné cestovné poistenie PLUS  Info
28,00 €
0,00 €
Asistencia k motorovému vozidlu do 1500 eur
13,00 €
0,00 €

Cena spolu
1 038,00

Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky

Bonusy

Deti za konečnú cenu 199 EURO

balík výhod FLEXI LETO 2025

Zálohy

Záloha 50 % z ceny zájazdu - platí na pobyty od 1.6.2025 do 30.9.2025 - doplatok do 100 % do 30 dní pred nástupom na zájazd

100% do 30
Doplatok 100 % - doplatok do 100% do 30 dní pred nástupom na zájazd

Storno

25% do 46
pred termínom začatia zájazdu

50% od 29 do 45
pred termínom začatia zájazdu

75% od 15 do 28
pred termínom začatia zájazdu

90% od 6 do 14
pred termínom začatia zájazdu

100% do 5
pred termínom začatia zájazdu


Bezplatné storno V rámci balíka výhod „Flexi leto 2025“ v období kúpy zájazdu od 01.04.2025 môže cestujúci zakúpený zájazd aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť v lehote najmenej 30 a najviac 35 dní pred začiatkom termínu zájazdu. Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zaplatené peniaze s výnimkou zaplateného poistného vám budú vrátené do 7 dní od zrušenia zájazdu.

Upresnenia


Dodatočné informácie


Dodatočné informácie - balík výhod FLEXI LETO 2025

Kód zájazdu P4H3S2
  • 3.12. - 7.12.2025 (5 dní / 4 noci)
  • autobusom z Bratislava
  • raňajky
  • 2 dospelí
  • dvojlôžková izba
519,00
1 912,00
-45% Ušetríte 874 €

1 038,00