Hotel Dias by Azul Collection sa nachádza v novo zrekonštruovanej oblasti Adelianos Kampos, približne 7 km od historického centra mesta Rethymnon a 80 km od letiska v Heraklione. Blízko sú rôzne taverny, bary, reštaurácie a obchody. Klienti môžu využívať tobogány a All Inclusive služby v hoteli Azul Eco, kam premáva bezplatný hotelový autobus. Pláž je vzdialená 100 metrov od hotela, pričom hotelová pláž je vzdialená približne 5 km. Zákazníkom sú na pláži k dispozícii bezplatné ležadlá a slnečníky, ako aj plážový bar.
Hotel ponúka vstupnú halu s recepciou, TV miestnosť, hlavnú reštauráciu a bar pri bazéne. Vonku sa nachádza sladkovodný bazén, detský bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky bez poplatku. K dispozícii sú aj uteráky na kauciu, sprchy, šatňa, úschovňa batožiny, parkovisko a výťah. Klienti môžu využiť bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli.
Izby sú zariadené komfortne a obsahujú dvojlôžkovú izbu s výhľadom do záhrady, kúpeľňu/WC so sušičom vlasov, klimatizáciu, trezor (zadarmo), telefón, TV/sat., chladničku a set na prípravu kávy a čaju. Každá izba má balkón alebo terasu. K dispozícii sú aj trojlôžkové izby, ktoré sú priestrannejšie.
Piesočnatá pláž s kamienkami, ktorá sa nachádza asi 100 m od hotela, je prístupná cez pobrežnú cestu. Odporúča sa nosiť obuv do vody. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii za poplatok, pričom na ďalšej piesočnatej pláži, ktorá sa nachádza cca 5 km od hotela, sú ležadlá a slnečníky zadarmo, ako aj All Inclusive bar.
Služby All Inclusive zahŕňajú raňajky od 7:30 do 10:00, obed od 13:00 do 14:30 a večeru od 19:00 do 21:00 formou bufetu. Počas dňa sú k dispozícii miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Medzi ďalšie služby patrí ľahké občerstvenie a zmrzlina, ako aj popoludňajšia káva a čaj so sušienkami.
V hoteli je k dispozícii široká škála športových aktivít. Zadarno sú dostupné stolný tenis, tenis a tobogány v sesterskom hoteli Azul Eco. Biliard je poskytovaný za poplatok.
Hotel ponúka rodinné služby, vrátane detskej postieľky zdarma, detského ihriska, vysokých stoličiek v reštaurácii, detského bazéna a miniklubu.
****
Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky
First Minute LETO 2026
Nie je na čo čakať! Predaj zájazdov na leto 2026 je v plnom prúde a vďaka predĺženiu máte stále šancu chytiť svoju vysnívanú dovolenku za najvýhodnejšiu cenu!
Navyše môžete vyberať z najlepších hotelov a termínov letných prázdnin, ktoré bývajú medzi prvými vypredané.
A čo je najlepšie? K ničomu sa nezaväzujete, získate najvyššie zľavy, rad výhod a hlavne pokoj v duši, že svoje miesto na pláži máte isté.
Platí do 31.10.2025
First Minute Zima a Exotika 2025/2026
Platí do 31.10.2025
Zľava 80 EUR na klubové hotely LETO 2026
Nezmeškajte extra zľavu 80 EUR na objednávku v hoteloch s našim detským klubom a užite si dovolenku plnú zábavy pre deti a oddychu pre dospelých.
Platí do 31.10.2025
Dieťa Zadarmo vo vybraných hoteloch
Cestujete s deťmi? Vo vybraných hoteloch má dieťa ubytovanie a stravu ZADARMO, platí iba za letenku.
Platí do 31.10.2025
Špeciálna zľava s Billa bonus klub
Za každých 50 bodov z BILLA Bonus karty získa zákazník stierací žreb .
Medzi výhrami je aj zľavový kód na zľavu z ceny zájazdu v hodnote 20, 30 alebo 50 EUR.
Zľavu si zákazník uplatní nahlásením kódu pri kúpe zájazdu.
Zľavu je možné uplatniť iba na letecké zájazdy s odletom zo Slovenska s odletom od 22.10.2025 a príletom do 31.12.2026
Platí do 31.12.2025
50 EUR
Záloha iba 50 EUR - Zima a Exotika 2025/2026
Teraz zaplatíte zálohu len 50 EUR za osobu pri záväznej objednávke. Vďaka tomu si môžete vybrať dovolenku podľa svojich predstáv v predstihu.
50 EUR
Záloha iba 50 EUR - LETO 2026
Teraz zaplatíte zálohu len 50 EUR za osobu pri záväznej objednávke. Vďaka tomu si môžete vybrať dovolenku podľa svojich predstáv v predstihu.
30 % do 10.10.2025
Druhá záloha (sezóna Zima / Exotika 2025-2026) činí 30% z konečnej ceny zájazdu a uhradíte ju do 10. 10. alebo najneskôr 65 dní pred odletom podľa toho, ktorý okamih nastane skôr.
30 % do 10.03.2026
Druhá záloha (sezóna LETO 2026) vo výške 30 % z konečnej ceny zájazdu je splatná do 10. 3. 2026 alebo do 65 dní pred odletom (podľa toho, čo nastane skôr).
100 % do 30 dní
Doplatok celej sumy za zájazd sa hradí 30 dní pred odletom.
Storno Zdarma - LETO 2026
V prípade first minute nákupu máte pri vybraných zájazdoch storno zájazdu zdarma, ak dovolenku zrušíte v období 45–30 dní pred odletom. Platí pre zájazdy uzavreté na letnú sezónu 2026 do 31. 10. 2025 vrátane.
Storno zájazdu zdarma sa vzťahuje iba na zájazdy na charterových letoch do destinácií Blízkych morí (okrem zájazdov s objednanými transfermi medzi destináciami, službami nad rámec zájazdu, poznávacích zájazdov, okruhov, plavieb a zájazdov, ktoré neorganizuje CK), do Spojených arabských emirátov (lety do Ras Al Khaimah), do Bahrajnu, Kataru a Ománu (lety do Salalah) na charterových letoch.
Výnimky a ďalšie pravidlá sa riadia Všeobecnými obchodnými podmienkami.
30 % od 21 do 29 dní
pred termínom začatia zájazdu
50 % od 21 do 29 dní
pred termínom začatia zájazdu
70 % od 15 do 20 dní
pred termínom začatia zájazdu
80 % od 7 do 14 dní
pred termínom začatia zájazdu
90 % od 3 do 6 dní
pred termínom začatia zájazdu
100 % do 2 dní
pred termínom začatia zájazdu
30.05. - 06.06.2026
7 nocí / all inclusive
30.05. - 06.06.2026
7 nocí / all inclusive