Kto by nechcel aspoň na pár dní zažiť toto krásne, tak ospevované mesto! Veď len samotné názvy ako Eiffelova veža, Víťazný oblúk, Elyzejské polia, Námestie svornosti, hotel Ritz, opera, Versailles, Montmartre, Moulin Rouge, bazilika Sacré Coeur, Seina, Notre Dam či Louvre, o ktorých sme veľa čítali a počuli, vzbudzujú zimomriavky. A čo tak vidieť to všetko na vlastné oči!
3* hotel. Orientačné hotely - môžu sa v jednotlivých termínoch meniť: SIXTEEN Montrouge
Kontinentálne raňajky
Autobusovú dopravu. 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*. Sprievodcu CK SATUR.
Doplatok za jednolôžkovú izbu. Dopravu počas pobytu v Paríži okrem uvedenej. Vstupy. Museum Pass s rezervovanými vstupmi do St Chapelle, Louvre a Versailles - platba za Museum Pass na mieste u sprievodcu, od sezóny 2026 vopred v CK. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.
Autokar
Zmena programu vyhradená
BRATISLAVA - SMER PARÍŽ V popoludňajších hodinách sa zo Slovenska vydáme na cestu cez Rakúsko do mesta elegancie, do Paríža.
PARÍŽ V ranných hodinách vstúpime do Paríža . Prehliadku začneme pri pýche Paríža, a to Eiffelovej veži , odkiaľ prejdeme na pravý breh rieky Seiny. Pozrieme si Víťazný oblúk ako symboliku vojenských víťazstiev rímskych cisárov či Napoleona. Spoznáme Elyzejské polia (Champs Elysées), ktoré sú miestom osláv dôležitých udalostí celého Francúzska. Námestie svornosti (Place de la Concorde) si pamätá sériu verejných popráv, vrátane Ľudovíta XVI., ale aj podarúnok egyptského faraóna v podobe obelisku. Kráľovské námestie Place Vendôme nás navráti do 17. storočia a pristavíme sa aj pri hoteli Ritz, Opere a ďalších budovách, ktorých múry by vedeli rozprávať. Navštívime tiež klasicistický kostol La Madeleine .
VERSAILLES Autobusom sa presunieme do obľúbeného Versailles s návštevou Kráľovského zámku a záhrad. Cez štýlovú štvrť La Défense sa vrátime do centra. Zájdeme aj na preslávený Montmartre s krásnym výhľadom spred Baziliky Sacré Coeur. Námestie Place du Tertre , kde pôsobili van Gogh či Picasso, nás očarí svojou umeleckou aurou a známy kabaret Moulin Rouge si pamätá Franka Sinatru či Édith Piaf. Fakultatívne sa budeme môcť plaviť loďou po Seine.
PARÍŽ Zrána si prejdeme kolísku celého Paríža, ostrov Cité ležiaci uprostred Seiny. Ostrov v sebe pojal najznámejšie pamätihodnosti. Sú nimi Justičný palác , gotická kaplnka Sainte-Chapelle , stredoveký kráľovský palác, ale aj väzenie Márie Antoinetty, Conciergerie i gotický chrám Notre Dame , ktorého zvony majú vlastné mená. Prehliadneme si obrazovú galériu Louvre s da Vinciho obrazom Mona Lisa a jej povestným úsmevom. V prípade záujmu môžeme zvoliť individuálne voľno. Vo večerných hodinách sa vydáme na cestu domov.
PRÍCHOD DO BRATISLAVY V popoludňajších hodinách sa plní zážitkov vrátime na Slovensko.
Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky
Ultra first moment leto 2026
V rámci obdobia kúpy zájazdu v čase od 01.09.2025 do 30.11.2025 s termínom nástupu od 16.05.2026 do 17.10.2026 charterovou leteckou dopravou s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan alebo Popradu, ďalej len „Ultra first moment leto 2026“, sme pre Vás pripravili:
- najvýhodnejšie konečné ceny,
- zálohu len 100,- eur,
- 1.000 detí za konečnú cenu 1,- eur,
- garanciu fixnej ceny v hodnote 29,- eur teraz zadarmo,
- garanciu najnižšej ceny v ufm v hodnote 49,- eur teraz zadarmo,
- najflexibilnejší balík výhod na trhu „Flexi leto“ v hodnote 99,- EUR teraz pri úhrade 100% zadarmo.
Platí do 30.11.2025
1000 detí za 1 EURO
Počas trvania špeciálnych podmienok kúpy zájazdu „Ultra first moment leto 2026“ môžete získať vo vybraných hoteloch a termínoch zníženú cenu detského paušálu pre jedno dieťa v konečnej cene už od 1,- EUR.
Táto cena platí pre dieťa ubytované na izbe s dvomi dospelými osobami.
Veková hranica dieťaťa a typ izby, na ktoré sa vzťahuje akciový detský paušál je určená konkrétnym hotelom a nedá sa meniť.
Táto cena je limitovaná na prvých 1.000 detí a na ďalšie deti nie je nárokovateľná.
Platí do 30.11.2025
Garancia ceny
Počas trvania špeciálnych podmienok kúpy zájazdu „Ultra first moment leto 2026“ zaplatíte fixnú garantovanú cenu zájazdu.
Cena zájazdu zakúpeného počas trvania špeciálnch podmienok „Ultra first moment leto 2026“ sa nezmení v priamom dôsledku zmeny ceny služieb pre cestujúcich, vyplývajúcej zo zmeny cien pohonných látok alebo iných zdrojov energie, výšky daní alebo poplatkov za služby cestovného ruchu, na ktoré sa vzťahuje zmluva o zájazde, vrátane turistických daní, letiskových daní alebo poplatkov a výmenných kurzov mien.
Platí do 30.11.2025
Balík služieb Flexi leto
Počas trvania špeciálnych podmienok kúpy zájazdu „Ultra first moment leto 2026“ v prípade ak pri kúpe zájazdu zaplatíte zálohu vo výške 100% z celkovej ceny zájazdu, získate ako bonus najflexibilnejší balík výhod „Flexi leto 2026“ zadarmo.
Balík výhod obsahuje:
- Bezplatná zmena mena až do 48 hodín pred odchodom
- Bezplatné storno 25 až 30 dní pred odchodom
- Bezplatná zmena hotela alebo destinácie 25 až 30 dní pred odchodom
- 100% garancia vrátenia peňazí do 3 dní
*Balík výhod „Flexi leto 2026“ je možné využiť iba na pobytové zájazdy s termínom nástupu od 16.05.2026 do 17.10.2026 s charterovou leteckou dopravou s odletmi z Bratislavy, Košíc, Piešťan alebo Popradu do destinácií: Cyprus (letisko Larnaca), Turecko (letisko Antalya), Rodos, Kréta, Zakyntos, Thasos, Kefalónia, Sardínia, Chorvátsko (letisko Brač), Bulharsko, Egypt (letisko Hurghada, Marsa Alam a Marsa Matrouh, Al Alamein).
**Balík výhod „Flexi leto 2026“ nie je možné využiť na poznávacie zájazdy.
Bezplatná zmena mena
V rámci balíka výhod „Flexi leto 2026“ v období kúpy zájazdu od 01.09.2025 do 30.11.2025 môže cestujúci, ktorý zmluvu uzatváral, bezplatne jedenkrát zmeniť meno cestujúcej osoby, a to až do 48 hodín pred začiatkom zájazdu.
Cena a podmienky, ktoré boli platné v deň objednania zájazdu, ostávajú nezmenené. Uvedené neplatí v prípade detí, pri ktorých zmenou cestujúceho príde aj k zmene veku dieťaťa a v tomto prípade je potrebné prípadný rozdiel v cene doplatiť.
Zmenu je možné na jednu zmluvu o zájazde alebo jednu zmluvu o poskytnutí cestovnej služby vykonať iba jedenkrát. Po tejto lehote je zmena mena spoplatnená vo výške skutočne vzniknutých nákladov, min. však 50 €/osoba.
Bezplatné storno
V rámci balíka výhod „Flexi leto 2026“ v období kúpy zájazdu od 01.09.2025 do 30.11.2025 môže cestujúci zakúpený zájazd aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť v lehote najmenej 25 a najviac 30 dní pred začiatkom termínu zájazdu.
V prípade bezplatného storna zájazdu bude klientovi účtovaný iba manipulačný poplatok vo výške 25,- EUR za jednu zmluvu o zájazde. Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zaplatené peniaze s výnimkou zaplateného poistného a poplatku za službu Flexi leto vám budú vrátené do 3 dní od zrušenia zájazdu.
Na zrušenie zájazdu v iných lehotách sa vzťahujú štandardné Zmluvné podmienky.
Bezplatná zmena hotela alebo destinácie
V rámci balíka výhod „Flexi leto 2026“ v období kúpy zájazdu od 01.09.2025 do 30.11.2025 môže cestujúci bez udania dôvodu bezplatne jedenkrát zmeniť hotel alebo destináciu v lehote najmenej 25 a najviac 30 dní pred začiatkom termínu zájazdu. Podmienkou je zmena hotela alebo destinácie pre všetky osoby v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zmeniť destináciu môžete do inej ľubovoľnej destinácie s odletom z Bratislavy, Košíc, Piešťan alebo Popradu, do ktorej organizuje CK vlastné zájazdy a tieto kapacity sú v čase požiadavky dostupné.
Na takýto nový vybraný zájazd budú platiť cena a podmienky, ktoré sú platné pre nový vybraný zájazd v deň objednania nového zájazdu. Celková cena nového zájazdu nesmie byť nižšia ako cena pôvodne objednaného zájazdu. V prípade, že cena nového zájazdu je nižšia ako cena pôvodného zájazdu, platí cena pôvodného zájazdu. Zmenu je možné na jednu zmluvu o zájazde alebo jednu zmluvu o poskytnutí cestovnej služby vykonať iba jedenkrát.
100% Garancia vrátenia peňazí
V rámci balíka výhod „Flexi leto 2026“ v období kúpy zájazdu od 01.09.2025 do 30.11.2025 v prípade nutnosti zrušenia zájazdu zo strany CK garantujeme vrátenie zaplatených peňazí za zájazd do 3 dní od zrušenia zájazdu.
Tieto špeciálne podmienky sa vzťahujú na predaj všetkých zájazdov ako aj samostatných služieb cestovného ruchu (ďalej aj „pobyty“) ponúkaných cestovnou kanceláriou v rámci špeciálnej akcie v období od 01.09.2025 do 30.11.2025 pod názvom „Ultra first moment leto 2026“.
Na práva a povinnosti cestovnej kancelárie a klientov (cestujúcich) sa vzťahujú Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie, resp. Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie pre samostatné služby cestovného ruchu (ďalej len „Zmluvné podmienky“) a ostatné dokumenty, okrem tých bodov, ktoré sú vyššie upravené a ktoré majú prednosť pred úpravou obsiahnutou v Zmluvných podmienkach a ostatných dokumentoch.
Platí do 30.11.2025
100 EUR do 30.11.2025
Záloha iba 100 €
30 % do 31.12.2025
Doplatok do výšky 30 % ceny zájazdu
50 % do 31.03.2026
Doplatok do výšky 50 % ceny zájazdu
100 % do 30 dní
Doplatok do výšky 100 % ceny zájazdu 30 dní pred termínom zájazdu
Bezplatné storno
V rámci balíka výhod „Flexi leto 2026“ v období kúpy zájazdu od 01.09.2025 do 30.11.2025 môže cestujúci zakúpený zájazd aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť v lehote najmenej 25 a najviac 30 dní pred začiatkom termínu zájazdu.
V prípade bezplatného storna zájazdu bude klientovi účtovaný iba manipulačný poplatok vo výške 25,- EUR za jednu zmluvu o zájazde. Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej zmluvy o zájazde.
Zaplatené peniaze s výnimkou zaplateného poistného a poplatku za službu Flexi leto vám budú vrátené do 3 dní od zrušenia zájazdu.
Na zrušenie zájazdu v iných lehotách sa vzťahujú štandardné Zmluvné podmienky.
25 % do 46 dní
pred termínom začatia zájazdu
50 % od 29 do 45 dní
pred termínom začatia zájazdu
75 % od 15 do 28 dní
pred termínom začatia zájazdu
90 % od 6 do 14 dní
pred termínom začatia zájazdu
100 % do 5 dní
pred termínom začatia zájazdu