Tento zájazd vám ponúka možnosť preskúmať krásy Severného Egypta. Čakajú vás nezabudnuteľné zážitky a historické pamiatky.
1. deň: Po príchode do Marsa Matrouh transfer do hotela s programom all inclusive.
2. deň: Po raňajkách presun do Alexandrie, kde je voľný čas a možnosť fakultatívneho výletu. Navštívite citadelu Qaitbey, katakomby Kom El Shogafa a Pompejský monument. Obed v miestnej reštaurácii a návrat do hotela na večeru a nocľah.
3. deň: Raňajky, odchod do Káhiry a návšteva piramíd v Gíze a Sfingy. Obed v renomovanej miestnej reštaurácii a voľný čas na nákupy.
4. deň: Návšteva Egyptského múzea, Citadely Salah el-Din a trhu Khan el Khalili. Voľný čas na prechádzku a nákup miestnych špecialít.
5. deň: Prehliadka bývalého kráľovského mesta Memfis a pohrebísk v Sakare.
6. deň: Cesta do El Alameinu, návšteva vojenského múzea a odbornej prehliadky. Príjazd do hotela v Marsa Matrouh na večeru a nocľah.
7. deň: Ranný odchod do oázy Síwa, vrátane návštevy Hory mŕtvych, Amunovho chrámu a Kleopatřinho oka. Možnosť jazdy v jeepoch po dunách a návšteva trhov v Síwe.
8. deň: Raňajky a transfer na letisko na odlet do Prahy.
Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky
30% od 30 do 84
pred termínom začatia zájazdu
50% od 15 do 29
pred termínom začatia zájazdu
80% od 8 do 14
pred termínom začatia zájazdu
100% do 7
pred termínom začatia zájazdu