Villa Mala Vala je nádherný prázdninový dom pre až 12 osôb, nachádzajúci sa len 1,5 km od Fažany a vstupu do národného parku Brijuni. Ponúka šesť pohodlných spální, každú s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Súčasťou vily je priestranný vonkajší bazén, vírivka, sauna, gril, detské ihrisko a vybavenie k bazénu – ležadlá a slnečníky. Pláž je vzdialená približne 1 km a centrum mesta 2 km. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, parkovanie priamo pri objekte, trezor, práčku a ďalšie vybavenie pre pohodlný pobyt.
Valbandon, Fažana – centrum cca 1,5 km, pláž /kamienková, prírodná, s pozvoľným vstupom do mora - 1 km, letisko Pula – cca 12 km
vyhradené parkovanie priamo pri objekte, vonkajší bazén, vírivka, sauna, gril, detské ihrisko, ležadlá a slnečníky pri bazéne, práčka, trezor, Wi-Fi zdarma
klimatizácia, Wi-Fi pripojenie k internetu, nadštandardne vybavená kuchyňa, umývačka riadu, práčka, TV
detská postieľka: nie je k dispozícii (možnosť priniesť si vlastnú) maximálna obsaditeľnosť vily je 12 dospelých osôb
pobyty sú pevne stanovené na 7 nocí, vždy od soboty do soboty
Villa Mala Vala je nádherný prázdninový dom pre až 12 osôb, nachádzajúci sa len 1,5 km od Fažany a vstupu do národného parku Brijuni. Ponúka šesť pohodlných spální, každú s vlastnou kúpeľňou a klimatizáciou. Súčasťou vily je priestranný vonkajší bazén, vírivka, sauna, gril, detské ihrisko a vybavenie k bazénu – ležadlá a slnečníky. Pláž je vzdialená približne 1 km a centrum mesta 2 km. Hostia majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi, parkovanie priamo pri objekte, trezor, práčku a ďalšie vybavenie pre pohodlný pobyt.Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky.
25.04. - 02.05.2026
7 nocí / bez stravy
25.04. - 02.05.2026
7 nocí / bez stravy