Hotel sa nachádza 25 km od medzinárodného letiska Burgas, v blízkosti ďalších hotelov ako Slavyanski, Condor a Bellevue.
Hotel pozostáva z hlavnej budovy s 12 poschodiami a 2 výťahmi. Naposledy bol zrekonštruovaný v roku 2010.
V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.
Mestská piesočnatá pláž sa nachádza len 20 m od hotela. Slnečníky a ležadlá sú dostupné za poplatok.
Hotel ponúka 143 izieb, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, klimatizáciou, TV, telefónom, mini chladničkou a bezplatným Wi-Fi pripojením.
Stravovanie je zabezpečené v konceptu HB, čo znamená raňajky a večere.
Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky.
09.06. - 16.06.2026
7 nocí / raňajky
15.06. - 22.06.2026
7 nocí / raňajky