V rámci rezortu Djuni Royal Resort môžu hostia využívať niekoľko hlavných reštaurácií, terás s panoramatickým výhľadom na rezort, lobby bary, bary pri bazénoch, snack bar na pláži, vonkajšie bazény, relaxačné bazény, vnútorný bazén, detský bazén, 10 tenisových kurtov, stolný tenis, vodný aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, bocciu, plážový futbal, šípky, amfiteáter, animácie a večerné show, diskotéku, plážové a bazénová párty, detský klub, minidisko, detské ihrisko, Aquapark. Hotel ponúka na pláži ležadlá, slnečníky a towel servis zadarmo.
Za poplatok: 2 Á-la carte reštaurácie v rezorte (talianská, bulharská), SKY bar, lekár, SPA centrum, kaderníctvo, fitnes, požičovňa áut, vodné športy na pláži, minigolf, lekcie tenisu, osvetlenie kurtov a rakety, minimarket, obchodíky, konferenčné sály, Wi-Fi - vo verejných priestoroch.
Klimatizované, priestranné 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa, WC), sušič na vlasy, telefón, SAT-TV, mini-chladnička, balkón alebo terasa. V type izby 2+1 nie je možné umiestniť dieťa a súčasne aj infanta. Za doplatok možnosť objednania Suity 2+2.
Za poplatok: trezor.
Upozornenie: Tieto stránky majú informatívny charakter. Travel.Sk neručí za chyby alebo neaktuálnosť zverejnených údajov. CK je oprávnená kedykoľvek predĺžiť, zrušiť alebo zmeniť prezentované ponuky, zľavy, bonusy alebo podmienky poskytnutia služby. Záväzný je až návrh zmluvy o zájazde predkladaný zákazníkovi na základe jeho nezáväznej objednávky
Dodatočná zľava 2 % pre seniorov nad 65 rokov
Zľava pre verných klientov až do 5 %
Záloha len 50 % - doplatok do 46 dní pred odletom
100% do 46
Doplatok do 100 % ceny zájazdu - 46 dní pred odchodom
pred termínom začatia zájazdu
50% od 46 do 59
pred termínom začatia zájazdu
80% od 15 do 45
pred termínom začatia zájazdu
100% do 14
pred termínom začatia zájazdu
Upresnenie ohľadom balíka zliav
10.06. - 17.06.2025
7 nocí / all inclusive
10.06. - 17.06.2025
7 nocí / all inclusive