02/33872835

všetky kontakty Pon-Pia 9:00-17:00

Informácia pre návštevníkov našich stránok z Českej republiky

Klienti z ČR sú vítaní.

Naša ponuka je vyhľadávaná a prekračuje hranice. Teší nás Váš záujem a dôvera, ktorú nám preukazujete Vašimi dopytmi a objednávkami.

Na Vašu častú otázku, či je možné zakúpiť si u nás zájazd aj pre klientov z Českej republiky, je jednoznačná odpoveď - Áno.

Volajte nám lacnejšie, na miestne
telefónne číslo v Českej republike:

530 504 106

U drvivej väčšiny produktov, ktoré prezentujeme na našich stránkach, sú podmienky rovnaké aj pre slovenských aj českých klientov. Iba v ojedinelých prípadoch budete potrebovať zjednať cestovné poistenie individuálne vo Vašej poisťovni. Taktiež Vás budeme informovať o prípadných rozdieloch vo vízovej povinnosti pre Vami vybranú destináciu.

Naša komunikácia a uzavretie zmluvy prebieha elektronicky (telefón, email, fax), s doručením expresnou poštou alebo kuriérom. Naše postupy a spolupráca s Vami nám umožňujú, aby sme pre Vás bezproblémovo zabezpečili aj zájazdy LAST MINUTE.

Platba je možná bankovým prevodom alebo priamym vkladom v ktorejkoľvek pobočke našej banky v ČR: Československá obchodní banka, a.s., číslo účtu 190856247/0300 alebo kreditnou kartou (VISA, EUROCARD/MASTERCARD). V prípade úhrady v českých korunách, prepočítavame cenu v STREDOVOM kurze Národnej banky slovenska, bez ďalších kurzových poplatkov.

O detailoch Vás budeme informovať v rámci procesu vybavovania Vášho dopytu.