02/33872835

všetky kontakty Pon-Pia 9:00-17:00

Affiliates - Ponuka spolupráce webmastrom a majiteľom stránok

Vážený webmaster/správca/prevádzkovateľ internetových stránok
 
Dovoľujeme si Vám ponúknuť spoluprácu - affiliate program - odmeňovanie na základe obchodných transakcií uskutočnených na serveri po kliknutí na linku na vašich stránkach.
 
Server Travel.Sk prezentuje prvú slovenskú špecializovanú internetovú cestovnú kanceláriu - predajcu zájazdov do celého sveta. Po úspešnej prvej sezóne rozširujeme náš server aj o tento, vo svete osvedčený model všestranne výhodnej spolupráce.
 
Realizácia

Stačí umiestniť ľubovoľnú jednu alebo viac liniek, odkazov, smerujúcich na titulnú stránku alebo iné podstránky servera Travel.Sk. Nie je potrebné žiadne programovanie alebo vkladanie extra kódov. Váš referujúci server je rozpoznaný podľa jeho doménovej adresy.

Partnerská spolupráca nekladie špeciálne nároky na pozíciu ani vzhľad linky. Linkou môže byť nápadný banner, rovnako ako jednoduchá textová zmienka s odkazom, napr. v novinkách. Samozrejme, lepšia alebo lepšie cielená pozícia a stvárnenie potenciálne prinesie väčší počet odkliknutí a tým aj šance získať vyššiu celkovú províziu.

Ako to funguje

Väčšina návštevníkov príde na stránky Travel.Sk tak, že si klikne na odkaz na inej stránke, napr. vo vyhľadávači, zoznamoch alebo z partnerských stránok.

Každé takéto prekliknutie zaznamenávame a daného návštevníka "označujeme" v dvoch úrovniach.

  1. Stav LEAD sa priraďuje na neobmedzenú dobu a označuje takého návštevníka, ktorý sa ešte na stránku Travel.Sk nedostal kliknitím z cudzieho servera, a urobil tak prvýkrát kliknutím na odkaz na vašej stránke.
    Jednoduchšie sa dá nazvať: zákazník sa prvýkrát o serveri Travel.Sk dozvedel u vás.
  2. Stav CLICK znamená, že návštevník bezprostredne (max 24 hodín) predtým ako prišiel na stránky Travel.Sk, klikol na partnerský odkaz u vás.
    Jednoduchšie sa dá nazvať: naposledy zákazník prišiel na server Travel.Sk priamo od vás.
Keď si u nás klient objedná, alebo zašle predbežný dopyt, údaje LEAD a CLICK sú súčasťou prijatej správy, a môžeme tak správne priradiť províziu našim affiliate partnerom.

Význam tejto formy spolupráce

Bežne sa návštevníkom vašej stránky formou odkazov dávajú do pozorosti aj iné web prezentácie a projekty. Týmto sa obohacuje váš web a jeho návštevníkom sa dáva viac možností a dôvodov, aby ho opäť navštívili a publikované informácie využili.

Málokto však dáva takú príležitosť, že za profit, ktorý týmto odkazom získa, aj spolupracujúci server finančne odmení.

Odmena servera Travel.Sk za realizované obchody s pričinením vašich liniek/odkazov

  1. Odmena za nakupujúceho zo stavom LEAD je 1% z celkovej zaplatenej ceny základných služieb
  2. Odmena za nakupujúceho zo stavom CLICK je 2% z celkovej zaplatenej ceny základných služieb
  3. Odmeny sa v prípade oboch stavov vo váš prospech kumulujú, t.j. odmena za stav LEAD + CLICK je 3% z celkovej zaplatenej ceny objednaných základných služieb
Poznámka: Najmenšie objednávky zájazdov sú cca 10.000,- Sk, priemerná bežná objednávka je cca 35.000,- Sk, 1% z týchto súm je 100,- resp. 350,- Sk, 3% predstavujú 300,- resp. 1.050,- Sk.

Reporting

Snažíme sa, aby partneri boli čo najviac motivovaní k spolupráci, preto je dôležité, aby boli maximálne aktuálne informovaní o úspešnosti odkazov a dosiahnutých províziach.

Dobrý prehľad a kontrolu zabezpečuje okamžitá notifikácia - v tom istom okamihu, keď prichádza objednávka zo stránok Travel.Sk k nám, zasielame aj notifikáciu, stručné info, o tom, že sme dostali dopyt, aj partnerovi. Detailnejšie údaje o počte prekliknutí a nastavení stavov LEAD a CLICK a dosiahnutej provízii obsahujú partnerské stránky, ktoré sú Vám k dispozícii a môžete si na nich aktuálny stav pozrieť kedykoľvek, keď sa do nich prihlásite s vašim heslom.

Stránky partnerského programu s ďalšími informáciami a možnosťou registrácie nájdete na adrese www.travel.sk/affiliates