02/33872835

všetky kontakty Pon-Pia 9:00-17:00

Fakultatívne výlety - CK KARTAGO TOURS

Fakultatívne výlety V priebehu Vášho pobytu je pre Vás pripravená bohatá ponuka fakultatívnych výletov. Fakultatívne výlety sú organizované miestnym poskytovateľom služieb. S podrobnou ponukou fakultatívnych výletov Vás oboznámia na mieste pobytu. Ceny aj obsah fakultatívnych výletov vychádzajú zo skutočností známych v dobe tlače a môžu byť v priebehu sezóny zmenené

DUBAI CITY TOUR

Prehliadka kozmopolitného mesta Dubaj, pri ktorej objavíte tradičnú modernú tvár tohto Emirátu. Najskôr sa zastavíte v prezenčnom centre Palm Island, kde sa zoznámite s týmto neobvyklým projektom umelého ostrova, na ktorom si svoje letné sídla budujú herecké, spevácke a obchodné celebrity z celého sveta. Potom budete mať možnosť navštíviť veľké obchodné centrum Souk Medinat. Budeme pokračovať po Jumeirah Beach Road do slávnej mešity Jumeirah Mosque, cestou si budete môcť prehliadnuť najznámejšiu panorámu súčasného Dubaja – hotel Burj Al Arab. V 15 rokov starej pevnosti Fahidi navštívite múzeum, ktoré Vám priblíži históriu Emirátu Dubaj. Po krátkej prechádzke sa dostanete na odevné trhy a k umelému kanálu Dubai Greek, odkiaľ Vás na druhú stranu mesta prevezie tradičné plavidlo zvané Abra. Navštívite vôňami prekypujúci trh s korením, kde obchodníci ponúkajú známe i neznáme korenia z celého sveta. Lyžovať, nakupovať či obedovať môžete v obrovskom nákupnom centre Emirates Mall.Na záver výletu sa zastavíte na svetoznámom zlatom trhu, kde Vás ohromí množstvo a krása spracovania zlatých a strieborných šperkov.
Orientačná cena: 60 €

 VÝCHODNÉ POBREŽIE

Tento výlet sa neorganizuje z emirátu Fujairah. Počas výletu na Východné pobrežie SAE Vám ukážeme úplne odlišnú tvár tejto nádhernej krajiny. Cestou pôjdete cez oázy Al Chajd a Masafi , kde sa zastavíte na „Piatkovom trhu“, kde môžete nájsť všetko od ovocia a zeleniny, cez hydinu až po hračky, koberce a suveníry. Potom budeme pokračovať do mesta Fujairah. Tento emirát je najmladší zo siedmich Emirátov – až do roku 1952 bol totiž súčasťou Emirátu Sharjah. V hlavnom meste emirátu Fujairah navštívite starú pevnosť s nádherným výhľadom na staré mesto. V cene výletu je zahrnutý obed v hoteli Oceanic priamo na brehu Indického mora, kde budete mať dostatok času aj na kúpanie. Ďalšou zastávkou bude najstaršia funkčná mešita v SAE, mešita Bidiyah, kam môžu vstúpiť aj nemoslimovia. Podľa posledných štúdií je jej vznik datovaný do roku 1446. Posledná zastávka tohto dňa bude Sultanát Omána, kde navštívite rybársku dedinku Dibba.V tejto časti nie je žiadna pasová kontrola a tak sa jednoducho dostanete cez hranice Ománu bez víz.
Orientačná cena: 75 €

POPOLUDNAJŠÍ VÝLET DO PÚŠTE

V popoludnajších hodinách vyrazíte terénnymi autami do púšte, kde si budete môcť užiť dobrodružnú jazdu medzi piesočnými dunami. V priebehu výletu navštívite ťaviu farmu a budete môcť pozorovať nádherný západ slnka. Vyvrcholením bude návšteva beduínskeho kempu, kde sa bude podávať tradičná arabská večera. Deň môžete ukončiť pri typickej vodnej fajke a pozorovať umenie brušných tanečníc. Samozrejme nemôže chýbať maľovanie henou, skúšanie tradičného oblečenia, surfovanie v piesočných dunách a jazda na ťavách. Alkoholické nápoje za poplatok.
Orientačná cena: 80 €

VEČERA V HOTELI BURJ AL ARAB

V priebehu svojej dovolenky by ste nemali zabudnúť na jedinečnú možnosť návštevy asi najznámejšieho hotela na svete – „ 7 hviezdičkovej“ Arabskej veže. Symbol nie len Dubaja, ale aj celých SAE láka návštevníkov z celého sveta. Táto unikátna stavba v tvare vlajúcej plachty na umelom ostrove je navrhnutá tak, aby sa podobala elegantnej arabskej plachetnici. Dekorácia zo zlata a drahokamov, počítačom riadené fontány, najvyššie átrium na svete, obrie akváriá s morskými rybami a koralmi, recepcia v tvare mušle. Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť povečerať v tomto úžasnom hoteli. Cena výletu zahŕňa transfer a večeru formou švédskych stolov. Nápoje nie sú zahrnuté v cene. Večera si vyžaduje formálne oblečenie: uzavretá spoločenská obuv, dlhé nohavice, košeľa s límcom. Upozornenie: po rezervácii už nie je možné výlet zrušiť!
Orientačná cena: 140 €

VEČERNÁ PLAVBA TRADIČNOU ARABSKOU PLACHETNICOU S VEČEROU

Vychádzka tradičným „dhowom“ po umelom kanáli Dubai Creek. V priebehu plavby budete môcť pozorovať fascinujúcu panorámu moderného aj Starého Dubaja. Poplávate okolo živých trhovísk, prístavu typických vodných taxi „Abra“, uvidíte centrálny park, golfové ihrisko Dubai Creek a jachtový klub. Počas dvojhodinovej plavby si budete môcť vychutnať večeru podávanú formou bufetu. Všetky nápoje sú za poplatok.
Orientačná cena: 65 €

VODNÝ PARK WILD WADI

Neobyčajnú zábavu zažijete vo vodnom parku Wild Wadi, ktorý leží priamo na nádhernej pláži Jumeirah a susedí s dvomi najznámejšími hotelmi v Dubaji –Burj Al Arab a Jumeirah Beach. Vodný park ponúka množstvo vodných atrakcií, ktoré by ste mali vyskúšať. Cena zahŕňa transfer a vstupenku.
Orientačná cena: 90 €

24.07.2014 18:11 | Zľavy až do 44%
24.07.2014 17:11 | Zľavy až do 60%
24.07.2014 17:11 | Zľavy až do 36%
24.07.2014 17:11 | Zľavy až do 42%
24.07.2014 17:11 | Zľavy až do 31%
24.07.2014 17:11 | Zľavy až do 39%
24.07.2014 17:11 | Zľavy až do 40%
24.07.2014 17:11 | Zľavy až do 29%
všetky Last Minute správy >>